چاپخانه اندیشه برتر

اندیشه برتر

تاریخچه

چاپخانه اندیشه برتر به مدیریت سعید شکوهی کتابچی که رهرو راه پدر و پدربزرگ بوده از سال 1384 با یک ماشین GTO چهار رنگ کار خود را شروع کرد.

بعد از گذشت 2سال و اضافه شدن برادر ایشان (آقای امیر شکوهی کتابچی) به مجموعه اندیشه برتر این مجموعه کیفیت و نوآوری در صنعت و خوش قول بودن را سرلوحه و سرمشق خود قرارداد و به واسطه همین موارد مدت کوتاهی توانست در بازار کار بین مشتریان و همکاران سهم چشم گیری را برای خود ایجاد کند.

درباره ما

اندیشه برتر

رویکرد ما

با توجه به پیشرفت جامعه بشری و نیاز کشور به صنعت چاپ، مجموعه اندیشه برتر همواره در تلاش برای تجهیز و به روز کردن ماشین آلات خود بوده تا بتواند علاوه بر رفع نیازهای کشور نگاهی به صادرات داشته، تا بتواند با ارز آوری سهمی در رونق اقتصاد کشور داشته باشد.

مدیران اندیشه برتر
مدیران اندیشه برتر
دستگاه مدرن چاپخانه اندیشه برتر

اندیشه برتر

موقعیت مکانی

مجموعه اندیشه برتر با 5 سوله صنعتی با مساحتی بالغ بر 10000 متر مربع در موقعیتی مناسب در مرکز شهر در محله دروازه شمیران واقع شده است که دسترسی آسان، این امکان را به مشتریان عزیز این مجموعه می‌دهد که در هر مرحله از سفارش خود بر روی کار نظارت داشته باشند و پیشرفت روند کار خود را از نزدیک ببینند.

درباره ما

اندیشه برتر

در گذر زمان

اندیشه برتر فعالیت خود را با یک دستگاه GTO چهار رنگ آغاز نمود که پس از مدتی ماشین آلات مدرن و بروز دنیا را به مجموعه اندیشه برتر افزوده شدند.

تمام تجهیزات اندیشه برتر از به روزترین ماشین آلات موجود در دنیا می‌باشد که توانایی رقابت بین المللی را دارند به واسطه همین امکانات طی مدت کوتاهی اندیشه برتر توانست تنوع محصولات خود را به شکل چشم‌گیری افزایش دهد.

در زیر به برخی از خدمات اندیشه برتر اشاره خواهیم کرد:

بیشتر بخوانید

کاغذهای چاپ اندیشه برتر
کاغذهای چاپ اندیشه برتر
درباره ما

ارتباط با ما

برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.