بابست یک شرکت سوئیسی فعال در صنعت تولید ماشین آلات و ابزار بسته بندی و چاپ است بابست یکی از بزرگترین و بروزترین تولیدکنندگان ماشین‌ آلات چاپ است و به تکنولوژی‌های پیشرفته و نوآوری‌های برجسته در صنعت چاپ و بسته‌بندی شناخته می‌شود؛ بابست یک سیستم بسته بندی اتوماتیک و خودکار است که امروزه در صنایع مختلف، برای افزایش سهولت و سرعت فرایند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بابست چیست؟ (Bobst)

دستگاه‌های بابست فرآیند بسته بندی را از دخالت انسان بی نیاز خواهد کرد؛ در نتیجه هزینه‌های نیروی انسانی، به شدت کاهش یافته می یابد. از سوی دیگر، با توجه به افزایش سرعت بسته بندی، کارایی در صنعت چاپ محصولات بسیار بالا می‌رود. شرکت بابست کمپانی بابست ماشین آلات و مواد اولیه مورد نیاز برای تولید جعبه و لیبل را تولید خواهد کرد.

از جمله کالاهایی که بابست می‌تواند چاپ روی آن انجام دهد، کارتن، جعبه و سایر مواد کاغذی است. در حال حاضر وجود فناوری روز در حوزه چاپ و بسته بندی در کشورهای پیشرفته بسیار از درجه اهمیت بالایی برخوردار شده که مارکتینگ در کسب و کارهای مختلف حرف اول را خواهد زد. بابست با سفارشی سازی بسته‌های محصولات مختلف، توانسته برای مشتریان خاص نقاط متمایزی را ایجاد کند.

شاید بتوان گفت از تخته صاف و کارتن های تاشو تا مواد و برچسب های انعطاف پذیر، همگی توسط بابست امکان چاپ بر روی آن‌ها وجود دارد. شرکت بابست دامنه وسیعی از راه حل و روش‌ها را ایجاد کرده است که برآورده کردن نیازهای بسته بندی مشاغل مختلف در سراسر جهان را برآورده خواهد کرد.

 ابزارآلات و ماشین‌های بابست

بسته ‌بندی بابست چگونه کار می‌ کند؟

بابست به عنوان روشی ترکیبی از مواد برای چاپ و بسته بندی محسوب می‌شود. به وسیله آن، محصولات به صورت ایمن برای استفاده و حمل و نقل مورد استفاده قرار می‌گیرد. به این صورت که در ابتدا محصول مورد نظر شما کاملا مورد بررسی قرار می‌گیرد، اندازه گیری‌های لازم انجام می‌شود و پس از آن، بهترین مواد برای بسته بندی و چاپ را برای آن انتخاب می‌کند.

این کار برای محصول به وسیله دستگاه‌های بابست، محافظت بالایی را ایجاد خواهد کرد. این روش چاپ جعبه را حاصل می‌کند و محصول در مرحله بسته بندی، آماده قرار گیری در جعبه خواهد شد. پس از آن با چسب مخصوص بسته بندی، مهر و و موم می‌شود. بسته تولید شده را در یک جعبه مقوایی یا کارتن دیگر قرار خواهند داد و در نهایت محصول آماده برای ارسال به تمام نقاط دنیا خواهد بود.

قیمت بابست – دایکات در اندیشه برتر

  • حداقل تیراژ 10.000 برگ می باشد.
  • زیرچسبانی با ماتریس جهت هر جعبه: 80.000 تومان.

دایکات

قیمت 1402

تیغ سایز 100*70 – تیراژ 10000 برگ

10,000,000
برجسته سایز 100*70 – تیراژ 10000 برگ10,000,000

تیغ و برجسته ( همزمان ) 100 * 70 – تیراژ 10000 برگ

16,000,000

تاریخچه بابست یا برند Bobst

بابست یک شرکت سوئیسی شناخته شده در صنعت چاپ است که خدمات بسته بندی و ماشین آلات مربوطه آن را طراحی، پشتیبانی و تولید می‌کند. محصولات کمپانی بابست بسیار متنوع با توجه به نیاز مشتریان است که شامل موارد زیر خواهد بود:

  • ماشین آلات ساخت بسته بندی
  • موادی مصرفی مثل نوارهای چسبی، برچسب و کیسه
  • تامین تجهیزاتی برای چاپ تخته راه راه، تخته جامد یا مواد انعطاف پذیری مثل پلاستیک

فروشگاه مرکزی کمپانی بابست در نزدیکی لوزان سوئیس واقع شده است. در سال 1890، جوزف بابست با هدف تامین و تولید مواد اولیه مورد نیاز در صنعت چاپ آغازگر این تحول بود. موسس این شرکت یا همان جوزف بابست، در سال 1915 شروع به طراحی و تولید اولین دستگاه‌های چاپ را کرد و پس از 2 سال نام شرکت بابست به عنوان یک برند تجاری را به جهان معرفی نمود. شرکت بابست با افزایش دامنه فعالیت خود و ایجاد فروشگاه های جدید در سراسر دنیا، تجهیزات و سایر خدمات را به افراد مختلف و کسب و کارها ارائه می‌دهد.

افراد حقیقی یا حقوقی با دریافت نمایندگی ها و شعب در جهان می‌توانند با این شرکت فعالیت خود را آغاز کنند. در فاصله سال‌های 2000 تا 2009 با توجه به افزایش شعب و نمایندگی‌ها بابست با گستردگی فعالیت خود مواجه گردید. در آن زمان تصمیم کلی شرکت بر آن بود که سهام کمپانی را به طور گسترده ای افزایش دهد.

در طی سال‌های 2014 و 2015 با پایه گذاری استراتژی‌های جدید، تصمیمات شرکت روند تازه‌ای را به خود گرفت. با متمرکز شدن بر چهار اصل مهم سازمان توانست روند بهتری را به خود ببیند. سازمان بندی موثر، برتری عملیاتی، مردم و رشد اصول جدید را شکل داده‌اند. همچنین در سال 2015 با پیشرفت های تکنولوژی و اضافه شدن دانش جدید در صنعت چاپ، این شرکت تمامی دستگاه‌ها و تجهیزات خود را بروز کرد و ماشین های چاپ دیجیتال و افست پیشرفته‌ای را به بازار معرفی نمود.

مطلب پیشنهادی: به عنوان یکی از خدمات مجتمع چاپ اندیشه برتر، چاپ طلاکوب را به شما معرفی می‌کنیم. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این نوع چاپ، می‌توانید وارد صفحه مربوطه شوید.

تاریخچه بابست یا برند Bobst

محصولات شرکت بابست

شرکت Bobst محصولات متنوعی در زمینه بسته بندی تولید می‌کند. این شرکت دارای تخصص در زمینه تولید ماشین آلات بسته بندی برای انواع مختلف محصولات به خصوص چاپ کاتالوگ و جعبه است. ماشین آلات بسته بندی برای صنعت‌هایی از جمله صنایع غذایی، دارویی، چاپی و تولیدی از محصولات این شرکت هستند.

دستگاه های چاپ و پس از چاپ

این محصول دستگاه برشی با قابلیت استمپ فویل داغ، تاکن، چسب زن و برگردان کارتن و چاپ جعبه هستند.

دستگاه‌های چاپ دورو همزمان

از جمله دستگاه‌هایی که برای چاپ دورو همزمان توسط این شرکت تولید می‌شوند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دستگاه فلکسو و برش تخت
  • دستگاه فلکسو و تا کن
  • دستگاه فلکسو و برش دوار
  • دستگاه گراور و برگردان

در سایت بابست در مورد ارزش‌های بابست bobst به صورت زیر توضیح داده شده :

The phrase that best exemplifies BOBST is “People, Knowledge and Values”. The people of our Group and the vast technical knowledge they have translate into success. The values we aim to hold, both as a Group and as individuals, include Trust, Respect, Passion and Performance. These are the foundation of all collaborations that help us achieve our common goals and sustain our future. With these, we aim to ensure, among other things, a life-work balance, a pleasant work environment and a higher social responsibility.

که به معنی :
عبارتی که به بهترین شکل BOBST را نشان می دهد «مردم، دانش و ارزش ها» است. افراد گروه ما و دانش فنی گسترده ای که دارند به موفقیت تبدیل می شود. ارزش هایی که ما قصد داریم چه به عنوان یک گروه و چه به عنوان فردی داشته باشیم، شامل اعتماد، احترام، اشتیاق و عملکرد است. اینها پایه و اساس همه همکاری هایی هستند که به ما کمک می کنند تا به اهداف مشترک خود دست یابیم و آینده خود را حفظ کنیم. با این موارد، هدف ما تضمین تعادل زندگی و کار، محیط کاری دلپذیر و مسئولیت اجتماعی بالاتر است.

دستگاه‌ های پوششی و لمینت

این دستگاه ها خود شامل دستگاه‌های روکش وکیوم و متالایز (مخصوص پوشش حصار، نرده، محصولات امنیتی و دکوراتیو)، خطوط پوشش، لمینت، لیتو‌لمینت و اکستروژن (خطوط پوشش و پوشش برجسته) ‌می‌شود. دستگاه‌های لیتو-لمینت قادر هستند همزمان کار لیتوگرافی را انجام دهند.

محصولات شرکت بابست

سوالات متداول درباره بابست

سرعت دستگاه های بسته بندی بابست چقدر است؟

سرعت بسته بندی در دستگاه های بابست بسیار بالا بوده و هیچ گونه تاثیری در کیفیت نهایی نخواهد داشت.

آیا بر روی دستگاه بابست، چاپ لیبل هم وجود دارد؟

بله، یکی از خدمات دستگاه های بابست ارائه خدمات چاپ لیبل است.

جمع بندی

در این مقاله از چاپخانه اندیشه برتر ، با دستگاه‌های بابست برای چاپ و بسته‌بندی آشنا شدیم و به مزایا و کاربردهای آن‌ پرداختیم. دستگاه‌های کمپانی بابست با تکنولوژی پیشرفته‌ی خود، امکان چاپ با کیفیت بالا را در زمینه‌های مختلفی از جمله بسته‌بندی، تزیین و نشر محصولات به شما می‌دهند. همچنین با امکاناتی که دارند، قادر هستند در بخش‌های مختلفی از صنعت چاپ و بسته‌بندی مورد استفاده قرار گیرند.

در نتیجه، دستگاه‌ها و دیوایس‌های بابست با بهره‌گیری از تکنولوژی پیشرفته خود، قدرتی بسیار بالا در زمینه چاپ و بسته‌بندی دارند. از آن‌ها در صنایع مختلفی از جمله محصولات خوراکی، فست فود، صنایع شیمیایی، الکترونیک، پزشکی و بسیاری از زمینه های دیگر استفاده می‌شود. با توجه به مزایای بسیاری که دارند، دستگاه‌های بابست به عنوان یکی از بهترین گزینه‌های چاپ و بسته‌بندی مورد توجه بسیاری از کارخانه‌ها و شرکت‌های تولیدی قرار می‌گیرند.

5/5 - (17 امتیاز)

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *