سوالات متداول

آیا سوالی دارید؟

لطفا ابتدا سوالات و پاسخ های زیر را بخوانید و اگر جواب خود را پیدا نکردید با ما تماس بگیرید.

سوالات رایج و متداول

چرا باید مجتمع چاپ اندیشه برتر را انتخاب کنم؟

مجموعه چاپخانه اندیشه برتر با بیش از 20 سال سابقه درخشان و کسب رتبه اول در 7 سال پیایی در جشنواره صنعت چاپ، یکی از بزرگترین و مجهزترین چاپخانه های خاورمیانه را در اختیار دارد، همچنین دسترسی آسان (موقعیت مکانی در مرکز شهر) و کامل بودن اندیشه برتر، این انتخاب را به مشتری داده است که در تمام مراحل چاپ بر عملکرد مجموعه و سفارش نظارت داشته باشند و شما می توانید با انتخاب مجموعه اندیشه برتر کیفیت و سرعت بالا را تجربه کنید.

مجموعه چاپ اندیشه برتر توانایی چه نوع چاپ هایی را دارد؟

با توجه به ماشین آلات به روز موجود در مجموعه، مجتمع چاپ اندیشه برتر توانایی چاپ روی متریال خاص اعم از PVC، طلق P.P، چاپ متالایز، چاپ IML و چاپ هایبرید را دارد.

آیا اطلاعاتی که برای اندیشه برتر ارسال می شود امن است؟

فایل های چاپی و اطلاعات فاکتور شما نزد ما محفوظ است و در اختیار فرد دیگری قرار نمیگیرد.

چگونه می توان با مدیریت اندیشه برتر ارتباط برقرار کرد؟

مدیریت مجتمع چاپ اندیشه برتر همه روزه در دفتر مرکزی واقع در خیابان مازندان، ساختمان اداری امیر مسعود حضور دارند و جهت ملاقات حضوری یا تلفنی می توانید با مدیر دفتر ایشان هماهنگی نمایید.

سوالات متداول چاپ عمومی

چاپ عمومی چیست؟

به مجموعه فایل های چاپی که به علت کاهش هزینه به صورت مشترک داخل یک فرم چاپی قرار میگیرند، فرم عمومی گفته می شود.

نحوه ثبت سفارش در چاپ عمومی چگونه است؟

ثبت سفارش در فرم های عمومی به دو صورت حضوری و غیر حضوری قابل انجام است:

  1. جهت سفارش به صورت حضوری با همراه داشتن فایل نهایی چاپ به شعبه فرم های عمومی اندیشه برتر (واقع در میدان بهارستان، خیایان ظهیر الاسلام) مراجعه نمایید.
  2. جهت ثبت سفارش به صورت غیر حضوری به سامانه فروش آنلاین مراجعه کرده و پس از آپلود فایل نهایی و پرداخت هزینه از طریق درگاه بانک و دریافت شماره فاکتور، سفارش شما ثبت و وارد فرآیند چاپ و بسته بندی خواهد شد.
فایل های ارسالی باید به چه فرمتی باشند؟

فایل های ارسالی برای چاپ باید با فرمت های TIFF، JEPG، PDF و با مدل رنگی CMYK بوده و کیفیت کلیه فایل های ارسالی میبایست روی 300dpi تنظیم شده باشند.

محصولات 6 ساعته چیست و چه بازه زمانی برای ثبت سفارش دارند؟

قابلیتی که تعداد محدودی از محصولات دارند که با مراجعه به قیمت 6 ساعته در محصولات عمومی امکان مشاهده را دارید و سفارش آن می بایست قبل از ساعت 12 روزهای شنبه الی چهارشنبه باشد و زمان تحویل سفارش ساعت 18 همان روز می باشد.

سوالات متداول چاپ اختصاصی

چاپ اختصاصی چیست؟

به طور کلی به محصولاتی که در تیراژ بالا یا رنگ خاص، طرح خاص و قالب خاص که شامل (چاپ کاتالوگ، بروشور، کتاب، چاپ جعبه و سایر محصولات مشابه) میشود، فرم های اختصاصی می گویند

نحوه ثبت سفارش در چاپ اختصاصی چگونه است؟

مشاوران فروش ما در مجتمع چاپ اندیشه برتر به دو صورت حضوری و تلفنی آماده ارائه مشاوره و ثبت سفارش شما میباشند.

5/5 - (1 امتیاز)