کاتالوگ خشتی چیست و مزایای آن

چاپ کاتالوگ امروزه به یک ابزار ضروری برای انواع کسب و کارها، تبدیل شده است.. کاتالوگ خشتی یا همان کاتالوگ مربعی، یکی از انواع کاتالوگ است که به دلیل سایز و اندازه آن، محبوبیت بالایی دارد. از چاپ کاتالوگ خشتی جهت بازاریابی، استفاده های زیادی می شود. در ادامه این مقاله از مجتمع چاپ اندیشه برتر، کاتالوگ خشتی را برای شما، به طور کامل بررسی می کنیم.

کاتالوگ خشتی چیست؟

در صفحه چاپ کاتالوگ، به طور کامل درباره اینکه کاتالوگ چیست و چه انواعی دارد، به طور کامل صحبت شده است. در این قسمت تمرکز را بر روی کاتالوگ خشتی می گذاریم. کاتالوگ مربعی (خشتی)، دفترچه راهنمایی است که برند ها و سازمان های مختلف، برای معرفی خدمات یا محصولات خودشان استفاده می کنند.

این دفترچه ها، رابط بین فروشنده ها و مشتریان است و به آن ها کمک می کند تا از مزایا و معایب محصولات آگاه شوند. اگر کاتالوگ ها دارای جذابیت بالایی باشند، می توانند مشتریان را به خریداران تبدیل کنند. شایان ذکر است که کاتالوگ خشتی در اندازه های 19*19، 21*21 و 23*23 طراحی و چاپ می شوند.

شما می توانید جهت ثبت سفارش چاپ کاتالوگ خشتی، با شماره 02157818 تماس بگیرید تا کارشناسان ما مشاورها های مورد نیاز ره به شما ارائه دهند.

انواع کاتالوگ خشتی

کاتالوگ های خشتی خود دارای دو نوع است که عبارت است از:

 • کاتالوگ خشتی کوچک: کاتالوگ خشتی کوچک دارای ابعادی زیر 20 است و به طور معمول برای معرفی محصول و قرار دادن در بسته بندی محصول مورد استفاده است.
 • کاتالوگ خشتی بزرگ: سایز این کاتالوگ خشتی بالای 20 است و برای اینکه محصولات خودتان را در نمایشگاه ها و مواردی از این قبیل نشان دهید مناسب است.

موارد استفاده از کاتالوگ خشتی

موارد استفاده از کاتالوگ خشتی

گفتیم که کاتالوگ ها یکی از اثرگذار ترین ابزار های بازاریابی هستند.چاپ کاتالوگ خشتی یکی از جذاب ترین راه هایی است که برای معرفی محصولات، خدمات یا ویژگی های یک کسب و کار استفاده می شود. شاید جالب باشد که بدانید بازاریابی با استفاده از انواع کاتالوگ، از تاثیرگذاری بالایی برخوردار است؛ هر چند که در دنیای امروزی، اینترنت، درهای زیادی را به روی بازاریابی باز کرده است، اما کاتالوگ ها همچنان جایگاه ویژه ای در بازاریابی دارند.

کاتالوگ ها به طور معمول دارای مخاطبین خاص خودشان هستند که فروشندگان و واسطه ها، از مخاطبین اصلی کاتالوگ خشتی حساب می شوند. این افراد به کمک چاپ کاتالوگ مربعی محصولات و خدمات خودشان را به مخاطبان خاص خودشان معرفی می کنند.

مزایای چاپ کاتالوگ خشتی چیست؟

کاتالوگ مربعی دارای مزیت های قابل توجهی است که آن را به یک انتخاب مطمئن و پرطرفدار تبدیل می کند:

 • افزایش انگیزه خرید و استفاده از محصولات و برند، شرکت و سازمان ها.
 • ماندگاری بلند مدت یک برند و سازمان در ذهن مخاطبین.
 • ساختن یک تعامل مثبت و طولانی بین مخاطب و برند منتخب.
 • افزایش مشتریان جدید در موقعیت های مختلف.

مواردی که باید در کاتالوگ خشتی ثبت شوند

مواردی که باید در کاتالوگ خشتی ثبت شوند

از جمله مواردی که باید در چاپ کاتالوگ مربعی رعایت گردد شامل موارد زیر است:

 • ابتدای کاتالوگ باید از کسب و کاری که دارید مقداری صحبت کنید تا مخاطبین با شما بهتر ارتباط بگیرند.
 • از ارائه چشم انداز آینده کاری خودتان غافل نشوید. مخاطبین شما باید درباره کسب و کار و خدماتی که ارائه می دهید، مطلع باشند. آینده نگر بودن و به روز بودن در کار، از حرفه ای بودن شماست.
 • اگر می خواهید مطالب زیادی درباره کسب و کاری که دارید ارائه نمایید، بهتر است فهرست بندی انجام دهید تا کار شما روی نظم باشد و مخاطبین بیشتری را جذب کنید.
 • از روش هایی که حرفه ای بودن شما را نشان می دهد، ارائه نمونه کار است. شما باید قسمتی از کاتالوگ خودتان را به معرفی کالا و خدمات خودتان اختصاص دهید. حتما تمام اطلاعات خود را به خوبی وارد نمایید تا مخاطب آگاهانه شما را انتخاب نماید.
 • از اصلی ترین بخش هایی که کاتالوگ خشتی داراست، ارائه مزایایی است که کسب و کار شما دارد. مخاطب باید مزیت شما را در برابر رقبا شما درک کند و به کسب و کار شما مراجعه نماید. با درج مزایای خود در کاتالوگ می توانید مخاطب را به کسب و کار خودتان جذب نمایید.

قیمت چاپ کاتالوگ خشتی و نحوه ثبت سفارش

 ثبت سفارش و قیمت چاپ کاتالوگ خشتی در سال 1403

به طور کلی، برای هر نوع کاتالوگی، نمی توان قیمت معینی تعیین کرد چراکه قیمت یک کاتالوگ به عوامل متعددی نظیر: تیراژ، تعداد و جنس صفحات داخلی، نوع روکش، جنس جلد کاتالوگ، نوع متریال استفاده شده، گرماژ و غیره بستگی دارد. شما می توانید جهت استعلام قیمت چاپ کاتالوگ خشتی، با شماره 02157818 تماس بگیرید تا کارشناسان ما، ضمن توضیح راهنمای محصول، جدیدترین قیمت را به شما اعلام کنند.

مجتمع چاپ اندیشه برتر، با داشتن بیش از 100 سال سابقه در صنعت چاپ و با بهره مندی از جدیدترین دستگاه های چاپ و صحافی، می تواند خدمات ارزنده ای را به شما ارائه دهد اعم از چاپ انواع کاتالوگ.

لطفا امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *