دستگاه هایدلبرگ

ماشین چاپ اسپید مستر هایدلبرگ HIDELBERG Speed Master یکی از انواع دستگاه های مدرن و جدید در صنعت چاپ به شمار می آید. اصلی ترین کاربرد این دستگاه ها در چاپپ کتاب هایی است که متن های دو رنگ دارند. مجتمع چاپ اندیشه برتر با استفاده از جدیدترین تجهیزات توانسته است در صنعت چاپ یشرو و پیشقدم باشد. پیش از اینکه به بررسی ویژگی ها و قابلیت های فوق العاده این دستگاه در چاپ بپردازیم. بهتر است فرآیند چاپ را بدانید.

شرکت هایدلبرگ و دستگاه های چاپ

دستگاه هایی که برای چاپ دستگاه ها کاربرد دارند، به طور کلی این شرکت تولید کننده انواع دستگاه ها و تجهیزات مرتبط با صنعت چاپ است. شرکت هایدلبرگ حدود 170 سال پیش تاسیس شد. بیشتر قطعات مربوط به این دستگاه توسط متخصصان آلمانی طراحی و تولید می شود که جدیدترین و مدرن ترین آن ها طراحی و تولید شدند.

اصلی ترین دستگاه تولید شده توسط این کمپانی براساس سرعت، ثبت دقیق و دیگر ویژگی های اصلی ارزیابی شد و البته که توانست تحول بزرگی را در صنعت چاپ ایجاد کند. پس از تولید اولین مدل چاپ با بازه زمانی 3 سال توانست مدلهای دیگری را طراحی و تولید کند که هر کدام قابلیت ها و ویژگی های متفاوتی را پشتیبانی می کند.

دستگاه چاپ هایدلبرگ

فرآیند چاپ با دستگاه هایدلبرگ اسپیدمستر

این مدل ماشین هایدلبرگ می تواند بهترین کیفیت چاپ را به شما ارائه بدهد و شما با نسل جدیدی از فناوری های چاپ آشنا خواهید شد. قابلیت های دیجیتالی که توسط این دستگاه پشتیبانی می شود، همچنین میزان اثر بخشی تجهیزات افزایش می یابد. علاوه بر این بهتر است بدانید که اپراتور این دستگاه کاری جز نظارت بر عملکرد دستگاه ندارد و دستگاه کاملا مستقل عمل می کند. با توجه به اینکه نوردهای این دستگاه کاملا اورهال است و تورد های مرکب پنتول در آن استفاده می شود بسیار پر کاربرد هستند.

بررسی ویژگی های دستگاه اسپید مستر هایدلبرگ

دستگاه اسپید مستر هایدلبرگ یکی از انواع دستگاه های پرکاربرد در چاپخانه های ایران است. دلیل محبوبیت و پر طرفدار بودن این دستگاه را می توان میزان تقاضای بالا مدل های چاپی متناسب با این دستگاه نام برد. این مدل ماشین قابلیت چاپ در ابعاد 50*70 را یشتیبانی می کنند و اینکه بیشتر کتاب ها در  این ابعاد چاپ می شوند، از جمله دلایل اهمیت دستگاه اسپپید مستر هایدلبرگ است.

مشخصات دستگاه چاپ هایدلبرگ

دستگاه هایدلبرگ با توجه به مدل  های مختلفی که دارد، قابلیت چاپ روی طیف های گسترده ای از خمیر کاغذ را ارائه می کنند. شما می توانید از چاپ کتاب و مجله تا چاپ جعبه های ضخیم را با این دستگاه ها انجام بدهید. برخی از مدل های هایدلبرگ قابلیت چاپ روی چرم ، پارچه و پلاستیک را هم دارد که امکان این دسته از چاپ ها به تجهیزات چاپخانه بستگی دارد. در مورد هر نوع چاپی روش های متفاوتی وجود دارد که قطعا چاپخانه اندیشه برتر با ارائه بهترین خدمات و با بالاترین کیفیت رضایت مشتریان خود را بدست می آورد.

  • قابلیت چاپ روی کاغذ های نازک و ضخیم مانند کارتن
  • قابلیت چاپ دیجیتال
  • عملکرد خودکار و مستقل از اپراتور
  • ابعاد 50*70 سانتی متر
  • چاپ با مرکب پنتول
  • چاپ کتاب های دو رنگ

بررسی مشخصات فنی دستگاه هایدلبرگ

دستگاه هایدلبرگ مانند هر کدام از انواع دستگاه ها از قطعاتی تشکیل شده است. در واقع کیفیت و قابلیت های این قطعات است که میزان کیفیت را در چاپ بالا می برد. از جنبه فنی اگر بخواهیم قطعات تشکیل دهنده را نام ببریم، شامل قاب ها، بخش تغذیه، تحویل، سیستم انتقال مقوا است. طراحی و کارکرد این دستگاه به گونه ای است که اپراتور تنها بر عملکرد دستگاه نظارت کند. در صورت هر مشکلی که در چاپ وجود دارد، باید قطعات تعمیر شوند و یا تعویض شوند. کارشناسان فنی در این عرصه می دانند که کیفیت چاپ برای سفارش دهندگان اهمیت زیادی دارد، بنابراین در شیوه نگهداری از دستگاه اسپیدمستر دقیت کنید.

هایدلبرگ ماشین چاپ خانه

قیمت چاپ با دستگاه هایدلبرگ

برای اینکه بتوانید چاپ دستگاه هایدلبرگ را سفارش بدهید، بهترین روش این است که پیش از نهایی کردن سفارش خود با کارشناسان فنی و فروش در تماس باشید. مشاورین مجرب در واحد ثبت سفارش های چاپخانه اندیشه برتر در کنار شما هستند تا بهترین کیفیت چاپ را متناسب با نوع چاپ و کاغذ مورد نظر خود داشته باشید.

چرا چاپخانه اندیشه برتر بهترین است ؟

امروزه تکنولوژی حرف اول را می زند. به همین دلیل هم برای انتخاب روش چاپ مورد نظر خود بهتر است چاپ خانه ای را انتخاب کند که قابلیت چاپ با جدیدترین تکنولوژی را داشته باشد. اندیشه برتر انواع دستگاه های چاپ را دارد و انواع خدمات چاپ کتاب و چاپ مجله و حتی چاپ روی قطعات پلاستیک را ارائه می دهد. برخلاف گذشته امروزه حتی برای بسته بندی پلاستیکی محصولات هم از خدمات چاپ استفاده می کنند. به همین دلیل شما باید با توجه به رشد تکنولوژی پیش بروید.

5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *