چاپ تقویم رومیزی در اندیشه برتر

در واقع می‌دانیم که به انواع تقویم‌هایی که روی میز قرار بگیرند، تقویم رومیزی می‌گویند. اصولا شرکت‌ها و برندهای مختلف با چاپ تقویم رومیزی قبل از شروع هر سال جدید و اهدای آن به اطرافیان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی، فعالیت و نام برند خود را معرفی کرده و تبلیغ می‌کنند. چاپ انواع تقویم رومیزی یکی از موثرترین روش‌های تبلیغاتی است؛ به این دلیل که همه ما بویژه افراد کارمند و… در منزل یا محل کار و روی میز کار خود به یک تقویم نیاز داریم. از این رو شرکت‌ها و مدیران با تجربه، چاپ تقویم‌های رومیزی را به عنوان یک هزینه در نظر نمی‌گیرند، بلکه به نوعی سرمایه‌گذاری به آن نگاه می‌کنند. در ادامه درباره چاپ تقویم رومیزی در مجتمع چاپ اندیشه برتر بیشتر می‌خوانیم.

مزایای چاپ تقویم رومیزی چیست؟

چاپ تقویم رومیزی مزایای بسیاری دارد. در واقع چاپ این وسیله ساده و کاربردی تبلیغ برند شما در هر مکانی خواهد بود؛ زیرا وجود آن برای اکثر ما به منظور سازمان‌دهی زندگی روزمره لازم است.

این نوع تقویم به ما این امکان را می‌دهد تا قرارها، جلسات و اتفاقات مهم زندگی خود را ثبت کرده و از رویدادها و تعطیلات مختلف اطلاع داشته باشیم. بعلاوه تقویم رومیزی می‌تواند، به عنوان یک وسیله برای تزئین میز محل کار یا منزل شما باشد؛ بویژه اگر طرح‌ها و عکس‌های جالبی در صفحات تقویم رومیزی استفاده شده باشد.

همانطور که اشاره کردیم، چاپ انواع تقویم‌ رومیزی یکی از پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی است که اغلب شرکت و مؤسسات قبل از آغاز سال نو آن را انجام داده و با اهدای آن به کارکنان و مشتریان و… برند خود را معرفی و تبلیغ می‌کنند. اگر دقت کنید یکی از اولین چیزهایی که در بدو ورود به هر اداره یا مکان دیگری به چشم می‌خورد، وجود یک تقویم رومیزی روی اغلب میزهاست.

بر خلاف سررسیدها که به علت داشتن برگه‌های زیاد و نیز جلدهای متفاوت، هزینه چاپ زیادی دارند، هزینه چاپ تقویم رومیزی مقرون به صرفه‌تر است و برای معرفی برند و محصولات گزینه بهتری است. به عنوان مثال در هر برگ آن می‌توان یکی از محصولات یا فعالیت‌های مورد نظر را همراه با نکات مهم در رابطه با آن ذکر کرد، تبلیغ ماندگاری که برای مدت یکسال جلو چشم دیگران خواهد بود.

در این بین علاوه بر کسی که تقویم رومیزی را روی میز خود قرار داده، مراجعه کننده به او نیز با محصول و برند چاپ کننده تقویم آشنا خواهد شد که در واقع یک تیر و دو نشان است.

مزایای چاپ تقویم رومیزی

ویژگی های چاپ تقویم رومیزی

بنابراین دریافتیم که یکی از بهترین روش‌ها برای گسترش و تبلیغ کسب و کارها، چاپ تقویم‌های رومیزی است. امروزه اغلب مدیران و موسسات به تبلیغات به دید یک هزینه نگاه نمی‌کنند و در واقع همه به این باور رسیده‌اند، که تبلیغات نوعی سرمایه‌گذاری است که در آینده نزدیک به ثمر خواهد رسید.  تقویم رومیزی از مواردی است که علاوه بر کمک به دیده شدن بیشتر کسب و کار شما، یک نوع تبلیغ مقرون به صرفه است.

با توجه به روش زندگی کنونی ما و دیجیتالی شدن همه چیز از جمله تقویم‌ها شاید برخی تصور کنند که چاپ تقویم رومیزی روشی قدیمی است. ممکن است بر این عقیده باشیم که با وجود تقویم کامپیوتر یا در موبایل، نیازی به تقویم رومیزی احساس نمی‌شود. اما در واقع چیزی که وجود دارد این است که استفاده از این نوع تقویم هرگز کمرنگ نشده و هنوز هم اغلب افراد آن را به عنوان گزینه اول مورد استفاده خود انتخاب می‌کنند.

تبلیغات به روش‌های مختلف مانند تبلیغ در تلوزیون، رادیو، روزنامه، شبکه‌های اجتماعی، بیلبوردها و غیره انجام می‌شود اما همه این موارد گذرا هستند در حالیکه با چاپ تقویم رومیزی برند و فعالیت شما با هزینه‌ای کم، در طول روز جلو چشم افراد خواهد بود. به عنوان مثال تبلیغ تلویزیونی هزینه بسیار زیادی دارد و ممکن است، اصلا بیننده به آن توجه نکند.

چاپ تراکت نیز اگرچه هزینه کمتری دارد اما به نوعی هدر دادن پول است؛ زیرا پس از خواندن اغلب آن را دور می‌اندازند و به نوعی آسیب به محیط زیست نیز محسوب می‌شود. در مقابل چاپ تقویم رومیزی این معایب را ندارد و برای یکسال مورد استفاده خواهد بود و هر روز مخاطب شما با آن سر و کار دارد. اغلب ما هر روز برای چک کردن تاریخ قرار ملاقات‌هایمان، یادآوری تاریخ‌های مهم مانند تاریخ تولد، ازدواج و …، بررسی کردن تاریخ چک‌ها و سایر موارد نیاز به تقویم رومیزی داریم و با یک علامت کوچک موارد مختلف را برای یادآوری در آن علامت می‌زنیم.

علاوه بر ویژگی‌های فوق چاپ تقویم رومیزی و اهدای آن به عنوان هدیه به همکاران و شرکا و مشتریان، جلوه خوبی از برند و نام تجاری شما ارائه خواهد داد. شما می‌توانید با چاپ انواع تقویم رومیزی و اهدای آن پیش از آغاز سال جدید به سایرین، پیشاپیش تبریک خود را اعلام کرده و باعث افزایش محبوبیت برند خود شوید.

در نهایت یکی از مهمترین ویژگی‌های چاپ تقویم رومیزی، مقرون به صرفه بودن آن نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی است. گاهی بالا بودن هزینه تبلیغات مانع از انجام آن خواهد شد از این نظر چاپ تقویم‌های رومیزی یک گزینه بسیار عالی برای تبلیغ کسب و کار شماست.

هزینه چاپ تقویم رومیزی

مسلما با توجه به تورم و تغییر قیمت کاغذ و سایر موارد، هزینه چاپ تقویم رومیزی هر سال متفاوت خواهد بود. هزینه چاپ تقویم رومیزی به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ مثل جنس کاغذ، نوع چاپ و بدنه تقویم و همچنین پایه‌ای که برای آن در نظر می‌گیریم.

بنابراین هزینه نهایی چاپ تقویم رومیزی بعد از انتخاب کاغذ، نوع چاپ و عکس و طرح انتخابی شما و سایر موارد برآورد و اعلام خواهد شد. بعلاوه تعدادی که برای چاپ تقویم رومیزی در نظر دارید نیز یکی از موارد مهم در تعیین هزینه است. در نهایت برای اطلاع از هزینه چاپ تقویم رومیزی 1403 می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از لیست قیمت‌ها مطلع شوید. در جدول زیر می توانید حدود قیمت چاپ تقویم رومیزی را مشاهده نمایید:

تیراژ

جنس چاپ تا 10 الی 15 چاپ تا 4 الی 5
250  عدد گلاسه 13.800.000

15.300.000

500 عدد

گلاسه 19.500.000 21.600.000
1000 عدد گلاسه 30.800.000

34.500.000

2000 عدد

گلاسه 57.500.000

64.400.000

چاپ تقویم رومیزی 1403

چنانچه برای سال جدید قصد سفارش چاپ تقویم رومیزی 1403 را دارید از هم اکنون باید اقدام کنید تا به موقع کار خود را تحویل بگیرید و برای پخش آن قبل از سال جدید زمان کافی داشته باشید. اصولا سه ماهه آخر سال ترافیک کاری در چاپخانه‌ها و شرکت‌های تبلیغاتی بسیار بالاست و برای انجام سفارش به موقع مشتریان باید زمان کافی داشته باشند.

شما می‌توانید در سایت ما نمونه انواع تقویم رومیزی 1403 را مشاهده کرده و پس از بررسی موارد مختلف سفارش خود را ثبت کنید. بعلاوه اگر مدل یا طرح خاصی با تصویر ویژه مد نظرتان است زودتر اقدام کنید تا هماهنگی لازم صورت گیرد و به موقع چاپ تقویم برای شما انجام شود.

چاپ تقویم رومیزی با تصویر دلخواه

نمونه کار تقویم رومیزی

نمونه چاپ تقویم رومیزی طرح 1

نمونه کار تقویم رومیزی

 

 

 

 

 

 

نمونه کار تقویم رومیزی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نمونه کار تقویم رومیزی

 

 

نمونه چاپ تقویم رومیزی طرح 2

نمونه چاپ تقویم رومیزی اندیشه برتر

نمونه چاپ تقویم رومیزی اندیشه برتر

نمونه چاپ تقویم رومیزی اندیشه برتر

چاپ تقویم رومیزی با عکس دلخواه

یکی از مزایای مهم چاپ انواع تقویم رومیزی استفاده از عکس و طرح دلخواه شما در صفحات آن است. با توجه به اهمیت تقویم رومیزی و تاثیر آن در تبلیغات یک برند، بهتر است از طرحی مناسب و جذاب در رابطه با کسب و کار خود استفاده کنید. برای این منظور می‌توانید عکس‌های اختصاصی و دلخواه خود را به ما ارائه کنید تا در صفحات تقویم چاپ شوند.

مجموعه اندیشه برتر این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده تا بتوانند تقویم رومیزی با طرح دلخواه خود را به صورت چاپ شده داشته باشند تا علاوه بر نشان دادن ایام سال، برند و کسب و کار آن‌ها نیز برای مخاطب یادآوری شود. اگر برای تقویم رومیزی با عکس دلخواهتان ایده‌ای ندارید می‌توانید با کارشناسان و طراحان ما تماس بگیرید و در این باره مشاوره دریافت کنید. این افراد با داشتن سابقه و تجربه و مهارت کاری در این زمینه شما را در انجام تبلیغات به یاد ماندنی راهنمایی خواهند کرد.

آنچه در مقاله چاپ تقویم رومیزی خواندیم:

در انتها یادآور می‌شویم که چاپ تقویم رومیزی نباید در یک طرح ساده خلاصه شود. بهتر است در انتخاب عکس‌ها و متن مورد نظرتان بسیار دقت کنید تا تبلیغی به جا و زیبا و خلاقانه از برند خود ارائه کنید. حتما به موقع سفارش خود را ثبت کنید تا چاپ تقویم‌‌های رومیزی در زمان مناسب انجام شود و وقتی به دست شما برسند، فرصت کافی برای پخش آن‌ها را داشته باشید. بهتر است حتی مدت زمانی زودتر از شروع سال جدید تقویم رومیزی را به دست مشتریان خود برسانید زیرا اغلب افراد برای هماهنگی امور خود در سال جدید به آن نیاز خواهند داشت. کارشناسان ما در مجموعه اندیشه برتر آماده پاسخگویی به سؤالات شما در زمینه چاپ انواع تقویم رومیزی 1403 هستند.

چرا چاپ تقویم رومیزی مهم است؟

انواع تقویم رومیزی وسیله‌ای بسیار کاربردی برای اغلب افراد جهت هماهنگی امور روزمره به شمار می‌رود. از این رو چاپ تقویم رومیزی به عنوان یک گزینه تبلیغاتی عالی برای معرفی برند و کسب و کار شماست و در طول 365 روز جلو چشم مخاطب‌تان خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *